Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Visina proizvoda (u mm/in): | 85 / 3,35 |
| Prečnik proizvoda (u mm/in): | 450 / 17,72 |
| Neto težina (u kg): | 1,09 |
| Broj baterija: | 1 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 2700-6500K |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 650mA |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Da |
| Tip baterije: | CR2032 |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759975777 |
189,30 KM