Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 300 / 11,81 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 300 / 11,81 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 40 / 1,57 |
| Neto težina (u kg): | 1,29 |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 3000K toplo bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 600mA |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759962470 |
118,90 KM