Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 225 / 8,86 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 225 / 8,86 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 40 / 1,57 |
| Neto težina (u kg): | 0,70 |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 2700-6500K |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 520mA |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759966720 |
11,30 KM