Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 115 / 4,53 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 155 / 6,1 |
| Dužina ispusta (u mm/in): | 130 / 5,12 |
| Neto težina (u kg): | 0,46 |
| Broj baterija: | 1 |
| Klasa zaštite: | 3 |
| Temperatura boje: | 6500K hladno bijelo |
| Mrežni napon: | bez |
| Napon rada: | 3,7V |
| Tip prekidača: | senzor |
| Baterija: | Da |
| Tip baterije: | Li-ion; 1800mAh |
| Ugao senzora (u °): | 140 |
| Osvjetljenje senzora: | 2 – 2000 lux |
| Trajanje senzora: | 3 – 420 sec |
| Udaljenost (u metrima): | 9 |
| Tip žarulje 1: | SOLAR-LED |
| EAN kod: | 9002759981969 |
87,50 KM