Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 160 / 6,3 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 160 / 6,3 |
| Dužina ispusta (u mm/in): | 190 / 7,48 |
| Neto težina (u kg): | 1,09 |
| Info changeability light source/driver: | LED cannot be exchanged, no driver included |
| Klasa zaštite: | 1 |
| Temperatura boje: | 3000K toplo bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 220-240V,50/60Hz |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759950972 |
169,90 KM