Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Prečnik proizvoda (u mm/in): | 225 / 8,86 |
| Dubina ugradnje (u mm/in): | 30 / 1,18 |
| Izrez (u mm/in): | 207 / 8,15 |
| Neto težina (u kg): | 0,48 |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 3000K toplo bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 600mA |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Kompatibilni dimmeri: |
|
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759940645 |
10,90 KM