Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Prečnik proizvoda (u mm/in): | 120 / 4,72 |
| Dubina ugradnje (u mm/in): | 30 / 1,18 |
| Izrez (u mm/in): | 108 / 4,25 |
| Neto težina (u kg): | 0,16 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 4000K neutralno bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 300mA |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Kompatibilni dimmeri: |
|
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759940515 |
11,30 KM