Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Prečnik proizvoda (u mm/in): | 170 / 6,69 |
| Dubina ugradnje (u mm/in): | 30 / 1,18 |
| Izrez (u mm/in): | 155 / 6,1 |
| Neto težina (u kg): | 0,28 |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 2700K + 4000K |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 12V |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759971137 |
20,90 KM