Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Visina proizvoda (u mm/in): | 75 / 2,95 |
| Prečnik proizvoda (u mm/in): | 400 / 15,75 |
| Neto težina (u kg): | 0,70 |
| Broj baterija: | 2 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Klasa zaštite: | 1 |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 220-240V,50/60Hz |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Da |
| Tip baterije: | AAA; Ni-Mh; 300mAh |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759983239 |
119,70 KM