Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 500 / 19,69 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 500 / 19,69 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 65 / 2,56 |
| Neto težina (u kg): | 1,50 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 3000K toplo bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 24V |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759955694 |
257,80 KM