Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 165 / 6,5 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 45 / 1,77 |
| Dužina ispusta (u mm/in): | 120 / 4,72 |
| Neto težina (u kg): | 0,81 |
| Info changeability light source/driver: | LED exchangeable by a specialist, no driver included |
| Klasa zaštite: | 1 |
| Temperatura boje: | 3000K toplo bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 220-240V,50/60Hz |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759753085 |
70,00 KM