Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 195 / 7,68 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 150 / 5,91 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 335 / 13,19 |
| Neto težina (u kg): | 0,35 |
| Info changeability light source/driver: | Driver exchangeable by customers, LED exchangeable by a specialist |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 3000K toplo bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 24V |
| Tip prekidača: | prekidač na kablu |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759319977 |
89,10 KM