Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 450 / 17,72 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 450 / 17,72 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 50 / 1,97 |
| Neto težina (u kg): | 1,70 |
| Info changeability light source/driver: | LED + driver can be exchanged by a specialist |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 4000K neutralno bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 600mA |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759981297 |
135,00 KM