Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 600 / 23,62 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 40 / 1,57 |
| Dužina ispusta (u mm/in): | 75 / 2,95 |
| Dužina stakla/sjenila (u mm/in): | 250 / 9,84 |
| Širina stakla/sjenila (u mm/in): | 40 / 1,57 |
| Visina stakla/sjenila (u mm/in): | 25 / 0,98 |
| Neto težina (u kg): | 0,86 |
| Info changeability light source/driver: | LED cannot be exchanged, no driver included |
| Klasa zaštite: | 1 |
| Temperatura boje: | 4000K neutralno bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 220-240V,50/60Hz |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759946173 |
179,80 KM