Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 140 / 5,51 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 140 / 5,51 |
| Visina proizvoda (u mm/in): | 5 / 0,2 |
| Dubina ugradnje (u mm/in): | 95 / 3,74 |
| Izrez (u mm/in): | 133×130 / 5,24×5,12 |
| Neto težina (u kg): | 0,60 |
| Info changeability light source/driver: | LED exchangeable by a specialist, no driver included |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 4000K neutralno bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 12V |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759952358 |
82,90 KM