Platite na rate!
Platite na rate po istoj cijeni, ako je iznos vaše narudžbe preko 100,00 KM
| Duljina proizvoda (u mm/in): | 120 / 4,72 |
| Širina proizvoda (u mm/in): | 120 / 4,72 |
| Dubina ugradnje (u mm/in): | 30 / 1,18 |
| Izrez (u mm/in): | 105X105 / 4,13X4,13 |
| Neto težina (u kg): | 0,16 |
| Klasa zaštite: | 2 |
| Temperatura boje: | 4000K neutralno bijelo |
| Mrežni napon: | 220-240V,50/60Hz |
| Napon rada: | 12V |
| Tip prekidača: | bez prekidača |
| Baterija: | Ne |
| Tip žarulje 1: | LED |
| EAN kod: | 9002759952761 |
11,40 KM